REBEL
ELECTRIC

SmartEC Camp 20 H 2025

Map Locationfa-solid fa-map-location https://fontawesome.com/icons/map-location-dot?s=solid Font Awesome Pro 6.0.0 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license (Commercial License) Copyright 2022 Fonticons, Inc.

nie podano

fa-solid fa-globe https://fontawesome.com/icons/globe?s=solid Font Awesome Pro 6.0.0 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license (Commercial License) Copyright 2022 Fonticons, Inc.

nie podano

User

Pedro7423

nie podano 0
nie podano 1
nie podano 2
nie podano 3
nie podano 4
nie podano 5
nie podano 6
nie podano 7
nie podano 8
nie podano 0
nie podano 1
nie podano 2
nie podano 3
nie podano 4
nie podano 5
nie podano 6
nie podano 7
nie podano 8
Koszt budowy/zakupu:850 EUR
Dodano: 7 miesięcy temu

90

Wyświetleń

Category
eBike / Fabryczny

0

Polubień

Opis od właściciela

Składany z 20 calowymi kołami, opony Kenda 1.95 cala, posiadam go od miesiąca, bardzo wygodny na dalsze trasy, cichy i dobry również pod większe wzniesienia silnik Xofo w kole z tyłu, 250W - 45 nm, bateria 36 V, 561 Wh, waga 23 kilogramy, hamulce V - breake Tektro, przerzutki Shimano, 7 przełożeń, dosyć grube i solidnie wyglądające szprychy, raczej czujnik kadencji zamiast czujnika momentu obrotowego. Dopuszczalna masa całkowita 125 kg. Stabilne prowadzenie do tego stopnia, że jak na tak mały e-bike można puścić kierowcę podczas jazdy i rower będzie jechał prosto, chociaż trzeba brać na to poprawkę i być mimo wszystko czujnym pod tym względem, to nie jest duży rower i należy mieć to na uwadze mimo wszystko... Rower chiński, Kupiony w Niemczech, 2 lata gwarancji i możliwość serwisowania w paru warsztatach w Niemczech, wraz z dostępem do części zamiennych. Dobry zasięg, 100 kilometrów deklarowany przez producenta, ja zrobiłem 200 i jeszcze pokazuje jakieś 30 procent stanu baterii a nie jechałem jak żółw, może dlatego, że jest możliwość indywidualnej regulacji wspomagania na każdym biegu, co uczyniłem pod siebie, co do wygody jazdy, to przejechałem nim jednorazowo 125 kilometrów w ciągu dnia bez bólu pleców, dokupię tylko jeszcze wygodniejsze siodełko, chociaż te fabryczne też nie jest złe, ogólnie rzecz biorąc. W miarę dobre oświetlenie przedniej lampy, choć mogłoby być lepsze. Ogólnie warty tej ceny według mnie, jakość wykonania też niezła i według opinii użytkowników, ogólnie trwałość zadowalająca. Model ten jest na rynku niemieckim 4 lub 5 lat, po liftingu dostał baterię o większej pojemności i lepsze składane pedały, które wcześniej nie były najlepszej jakości.