REBEL
ELECTRIC

HPI Maverick Strada MT 2022

Brushless Strada MT

Map Locationfa-solid fa-map-location https://fontawesome.com/icons/map-location-dot?s=solid Font Awesome Pro 6.0.0 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license (Commercial License) Copyright 2022 Fonticons, Inc.

Kutno

fa-solid fa-globe https://fontawesome.com/icons/globe?s=solid Font Awesome Pro 6.0.0 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license (Commercial License) Copyright 2022 Fonticons, Inc.

Poland

User

Rc_by_Simon

Brushless Strada MT 0
Brushless Strada MT 1
Brushless Strada MT 0
Brushless Strada MT 1
Build/buy cost:1000 PLN
Added: 2 years ago

105

Views

Category
Remote Control / Custom built

5

Likes

Description from the owner

Jest to Maverick Strada MT, z którego jedyne co zostało to podwozie i aparatura, reszta elektronik została zmieniona na bezszczotkową. Aktualnie w modelu zamontowany jest combo firmy SURPASS/Rocket, silnik 3660 3300kv, regulator 60A i serwo 9kg na metalowych zębatkach, została również lekko podcięta podłoga w miejscu orczyka, żeby serwo się o nią nie blokowało z czym fabrycznie jest problem. Zamontowane jest również moje autorskie oświetlenie jakim jest wodoodporny pasek LED 2835 zasilany przetwornica step down z odbiornika. W modelu zostało zmienione też przełożenie na 17/64T m0,6 na metalowych zębatkach. Model ten jeździ na baterii 2s od CNHL, a dokładniej CNHL Racing 5600mah 2s2p 120C. Na tym zestawie model osiąga 65km/h.