609
Wyświetleń
8
Polubień
Opis od właściciela
Michał vel Sietas - elektryka, składanie i prawie wszystko inne. Bartek - spawanie ramy, pomoc przy budowie. maran_hand - finansowanie i.. i w sumie tyle;) Czarny to trzecia realizacja naszego pomysłu. Pierwszy rower został rozjechany. Drugi był bez tylnej amortyzacji. Trzeci już ją ma i nadal jeździ. Główne elementy. Rama naszego pomysłu. QS 205, sabvoton 72150, MPE i potężny aku, który nadal nie wykorzystał możliwości ramy. Z przodu amortyzator od PitBike w półkach projektu kolegi Mobwara. Z tyłu amortyzowane siedzenie "bober" i dampery DNM, motocyklowe koła i gumy. Minimalny zasięg - nie mniej niż 120 km. Maksymalny, przy prędkości rowerowej, kilkukrotnie wyższy. Dzięki podwójnej amortyzacji z tyłu można sporo powietrza wbić w koła, bez utraty komfortu jazdy, dzięki temu, nie ma problemu z grzaniem się silnika. Wielki akumulator nie został stworzony tylko dla dużych zasięgów. Mały pobór prądu z pojedynczego ogniwa, nawet przy większych prędkościach, taki był zamysł, by dbać o to co najdroższe w ebike. Konstrukcja udana bo nie przysparza problemów podczas codziennego użytkowania, za to daje dużo frajdy. I bardzo, bardzo dużo wygody :) P.S. dzięki MPE jest w pełni legalny można ustawić 250 Wat :)