REBEL
ELECTRIC

Własna 2020

Czarny - miejska bulwarówka

Map Locationfa-solid fa-map-location https://fontawesome.com/icons/map-location-dot?s=solid Font Awesome Pro 6.0.0 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license (Commercial License) Copyright 2022 Fonticons, Inc.

Warszawa

fa-solid fa-globe https://fontawesome.com/icons/globe?s=solid Font Awesome Pro 6.0.0 by @fontawesome - https://fontawesome.com License - https://fontawesome.com/license (Commercial License) Copyright 2022 Fonticons, Inc.

Polska

maran_hand

Czarny - miejska bulwarówka 0
Czarny - miejska bulwarówka 1
Czarny - miejska bulwarówka 2
Czarny - miejska bulwarówka 3
Czarny - miejska bulwarówka 4
Czarny - miejska bulwarówka 5
Czarny - miejska bulwarówka 0
Czarny - miejska bulwarówka 1
Czarny - miejska bulwarówka 2
Czarny - miejska bulwarówka 3
Czarny - miejska bulwarówka 4
Czarny - miejska bulwarówka 5
Dodano: 4 lata temu

609

Wyświetleń

Category
Inny / Customowy

8

Polubień

Opis od właściciela

Michał vel Sietas - elektryka, składanie i prawie wszystko inne. Bartek - spawanie ramy, pomoc przy budowie. maran_hand - finansowanie i.. i w sumie tyle;) Czarny to trzecia realizacja naszego pomysłu. Pierwszy rower został rozjechany. Drugi był bez tylnej amortyzacji. Trzeci już ją ma i nadal jeździ. Główne elementy. Rama naszego pomysłu. QS 205, sabvoton 72150, MPE i potężny aku, który nadal nie wykorzystał możliwości ramy. Z przodu amortyzator od PitBike w półkach projektu kolegi Mobwara. Z tyłu amortyzowane siedzenie "bober" i dampery DNM, motocyklowe koła i gumy. Minimalny zasięg - nie mniej niż 120 km. Maksymalny, przy prędkości rowerowej, kilkukrotnie wyższy. Dzięki podwójnej amortyzacji z tyłu można sporo powietrza wbić w koła, bez utraty komfortu jazdy, dzięki temu, nie ma problemu z grzaniem się silnika. Wielki akumulator nie został stworzony tylko dla dużych zasięgów. Mały pobór prądu z pojedynczego ogniwa, nawet przy większych prędkościach, taki był zamysł, by dbać o to co najdroższe w ebike. Konstrukcja udana bo nie przysparza problemów podczas codziennego użytkowania, za to daje dużo frajdy. I bardzo, bardzo dużo wygody :) P.S. dzięki MPE jest w pełni legalny można ustawić 250 Wat :)